Головна Мій профіль Реєстрація Вихід Вхід RSSВівторок, 27.10.2020, 07:11

Вихователь ГПД
Ви завітали на персональний сайт учителя та вихователя Копиці Валентини Анатоліївни
Меню сайту
Категорії розділу


ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ
Материалов за текущий период нет.
Мудра думка
Опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 90
Наші гості

Корисні посилання
всё что надо | мир веб-дизайна Всё для фотошопа, видео- уроки Скачать презентации Страна Мастеров     
Презентації для дітей

Каталог статей

Головна » Статті » Різне

ПОЛОЖЕННЯ про преміювання працівників навчального закладу
ПОЛОЖЕННЯ
 про преміювання працівників навчального закладу

 І. Загальні положення 

 1.1. Положення про преміювання працівників навчального закладу розроблено відповідно до положень Кодексу законів України про працю, Закону про оплату праці, Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» з метою стимулювання сумлінної праці працівників та визначає порядок і розміри виплати їм премій за підсумками роботи. 

 1.2. Положення спрямоване на піднесення матеріальної зацікавленості працюючих у покращенні якості виконання посадових обов’язків, функцій та завдань.

 1.3. Дійсне Положення може бути доповнено або змінено відповідно до умов колективного договору за згодою профспілкового комітету. 

 ІІ. Порядок та умови преміювання 

 2.1. Начальник управління освіти має право преміювати керівників навчальних закладів, їх заступників в межах асигнувань, передбачених кошторисом на оплату праці. 

 2.2. Підставою для виплати премії керівникам навчальних закладів, їх заступникам є наказ начальника управління освіти. 

 2.3. Керівник навчального закладу має право преміювати працівників навчального закладу в межах асигнувань, передбачених кошторисом на оплату праці.

 2.4. Підставою для виплати премії працівникам навчального закладу є наказ керівника навчального закладу.

 2.5. Конкретні розміри даних виплат встановлюються начальником управління освіти для керівників навчальних закладів,їх заступників; керівниками – для працівників навчальних закладів. 

 ІІІ. Виплата премії 

 3.1. При визначенні премії керівникам навчальних закладів враховується: - своєчасна та якісна підготовка навчального закладу до нового навчального року; - організація чіткої роботи працівників закладу, створення сприятливого мікроклімату в педагогічному колективі; - систематична робота щодо зміцнення та покращення матеріально-технічної бази навчального закладу; - створення належних умов щодо забезпечення охорони життя та здоров’я учнів та вихованців; - організація та проведення навчально-виховного процесу в закладі на високому рівні. 

 3.2. При визначенні премії заступникам керівників з навчально-виховної роботи навчальних закладів враховується: - організація системи роботи щодо підвищення кваліфікації та професійної майстерності педагогів; - створення належних умов щодо виконання навчальних програм; - якісний та дієвий контроль за навчально-виховним процесом, якістю знань, умінь, навичок учнів; - чітку організацію роботи і здійснення контролю щодо забезпечення охорони життя і здоров’я учасників навчально-виховного процесу. 

 3.3. При визначенні премії заступнику керівника з адміністративно-господарчої роботи враховується: - якісна організація роботи щодо утримання приміщень навчального закладу у належному санітарно-гігієнічному стані; - чітка організація роботи щодо організації обліку та збереження матеріальних цінностей; - здійснена на високому рівні робота щодо підготовки навчального закладу до нового навчального року; - належна організація та систематичний контроль протипожежного стану навчального закладу. 

 3.4. При визначенні розміру премії педагогічним працівникам враховується: - ефективне володіння формами і методами організації навчально-виховної роботи, вміле їх застосовування, що забезпечує результативність роботи; - наявність власного або творче використання перспективного педагогічного досвіду; - систематичне ведення дослідницько-пошукової роботи шляхом запровадження педагогічного експериментування, новаторських методик, розробки дидактичного матеріалу; - проведення відкритих уроків для колег на основі новаторських методик та власного досвіду (не менше 1 уроку протягом навчального року); - активна участь у роботі методичних об’єднань; - ініціатива та творчість у виконанні посадових обов’язків; - активна участь в громадському житті навчального закладу; - дотримання норм трудової дисципліни та правил внутрішнього трудового розпорядку навчального закладу; - активна участь у підготовці навчального закладу до нового навчального року, проведенні позакласних та позашкільних заходів, зміцненні матеріально-технічної бази навчального закладу; - досягнення високих результатів у навчанні та вихованні учнів. 

 3.5. При визначенні розміру премії окремим працівникам враховується: - сумлінне ставлення до виконання функціональних обов’язків; - дотримання в роботі вимог діючого трудового законодавства, Правил внутрішнього трудового розпорядку, інших нормативно-правових актів, які регламентують різні сторони їх трудової діяльності; - відсутність порушень трудової дисципліни, техніки безпеки та охорони праці; - ініціативність у діяльності та результативність. 

 3.6. Розмір премії кожному окремому працівнику встановлюється відповідно до особистого внеску та не має обмежень. 

 IV. Причини повного або часткового позбавлення премії 

 4.1. Несвоєчасне або неякісне виконання завдань і своїх посадових обов’язків.

 4.2. Порушення трудової, фінансової дисципліни, відсутність ініціативи та творчого ставлення до роботи. 

4.3. Невиконання правомірних керівника, відсутність результативності у виконанні окреслених задач, низький рівень виконавчої дисципліни. 

 4.4. Несвоєчасне подання звітних та інших даних відповідно графіку або вимог управлінь, відділів, органів місцевого самоврядування.

 4.5. Працівники, яких звільнено з ініціативи адміністрації або на яких накладено адміністративне чи дисциплінарне стягнення, позбавляються премії у повному розмірі. Працівників, які не забезпечили своєчасного і якісного виконання покладених на них завдань, допустили суттєві помилки та упущення в роботі, порушення трудової дисципліни, може бути позбавлено премії частково. 

 V. Джерела преміювання 

 5.1. Премія працюючим виплачується за рахунок асигнувань, передбачених на оплату праці. На преміювання також направляються кошти за рахунок економії фонду заробітної плати, що утворюється протягом року в навчальному закладі. Розмір економії заробітної плати визначається як різниця між плановою сумою асигнувань за кошторисом (з урахуванням змін, що відбуваються за встановленим порядком) та сумою фактичних розходів.


Джерело: http://trudolub-sad.ucoz.ua/publ/polozhennja_pro_premijuvannja_pracivnikiv_navchalnogo_zakladu/1-1-0-121
Категорія: Різне | Додав: valentina00 (04.08.2013)
Переглядів: 417 | Рейтинг: 0.0/0
Щоб скачати матеріал, необхідно зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

             
Статистика
       
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Кто on-line?
Кто нас сегодня посетил
Пошук
Погода
Календар
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Кнопка сайту

Я буду дуже вдячна, якщо ви розмістите мою кнопку у себе на сайті. 
Форма входу
Youtube канали
Сайт в каталогах
 htmlka.com — помощь блогеру Каталог webplus.info
Корисні посилання
«Методичний портал»


«Методичний портал»

    Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта. Блог <<ВСЕ ДЛЯ ШКОЛИ>> Сайт учителя інформатики Бройченка А.Г.
Продленка
   
Copyright MyCorp (c) 2020
Сайт створено у системі uCoz